Handel detaliczny

2 SUN Adam Łajkowski Sp.K., wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Analizy, Handel, Kasa/Bank, Serwis

Firma znana jako Ekosalon oferuje nowoczesne, proekologiczne rozwiązania z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i oświetleniowej. Sprzedaż i serwis wspomaga oczywiście Optima.

ALLTYRES Radosław Weber, wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Handel Plus

U pana Radka zaopatrzyć można się w opony letnie, zimowe, całoroczne, małe, duże, ale zawsze okrągłe. W ich sprzedaży wspomaga go Optima w chmurze od 2013 roku.

Multisat Sp. z o.o., wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Business Intelligence, Handel, Kasa Bank Plus

Firma zajmuje się sprzedażą osprzętu satelitarnego czyli tunery telewizji satelitarnej, karty startowe, anteny satelitarne itp.

Narzędzia Sp. z o.o., wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Analizy, Business Intelligence, CRM, Handel, Kasa/Bank, Księga Handlowa Plus, Płace, Serwis, Środki Trwałe, e-Pracownik, iBard24

Firma prowadzona od 1994 roku przez Państwa Kisielewskich. W ofercie firmy znajdują się profesjonalne narzędzia oraz serwis i szkolenia. Wszystko oczywiście w oparciu o Comarch ERP Optima.

Silco Sp.z o.o. Sp.k., wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Kadry i Płace Plus, Faktury, Handel, Kasa/Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe, Serwis

Silco oferuje między innymi produkty bliskie naszej dziedzinie – zasilanie awaryjne UPS. Na rynku od 1996, na Optimie od 2009, a w pięknym, nowym budynku od 2013 roku. Wtedy też wdrożyliśmy rozwiązanie oparte na powiązaniu Optimy z kolektorem danych – potrzeba podyktowana była koniecznością usprawnienia pracy w dużym magazynie.

Szkło-Kolor Sp. z o.o., wdrożenie Comarch Optima Gdynia, moduły: CRM, Handel, Kasa/Bank

Od 2002 roku, jeszcze jako firma Kryształ, pracuje na rozwiązaniach firmy Comarch. Aktualnie na Comarch ERP Optima.

MS Elektronik, wdrożenie Comarch Optima Gdynia, moduły: Analizy, Handel, Kasa/Bank

Pierwszy kontakt z produktami Comarch w 1999 roku! Na Comarch ERP Klasyka do 2007 roku kiedy to Optima zajęła jej miejsce.

FESTUS Sopockie Towarzystwo Winiarskie Sp. z o.o., wdrożenie Comarch Optima Sopot, moduły: Business Intelligence, CRM Plus, Kadry i Płace Plus, Handel Plus, Kasa/Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe

Sopocka, rodzinna firma winiarska, znana mieszańcom trójmiasta, reprezentuje w 100% polski kapitał. Wino importuje bezpośrednio z renomowanych winnic z Francji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Argentyny, Chile, Południowej Afryki, Nowej Zelandii i Austrii. Od 2010 nasz klient – w czasie pobytu w Sopocie polecamy odwiedzić sklepik na ul.Morskiej – zgodnie uznaliśmy go za nasz ulubiony oddział o niepowtarzalnym klimacie.

LEGENDHOTELS POLSKA Sp. z o.o., wdrożenie Comarch Optima Sopot, moduły: Business Intelligence, Kadry i Płace Plus, Kasa/Bank

Nazwa firmy może niewiele mówić, ale Hotel Mera już na pewno dużo więcej. Pracownicy tego położonego nad samym morzem hotelu dostają pensję liczoną przez Comarch EP Optima.

DOM&HOUSE S C JANUSZ TOMCZAK KRZYSZTOF ARANOWSKI, wdrożenie Comarch Optima Sopot, moduły: Faktury, Kasa/Bank

Logo tej firmy także znane jest mieszkańcom trójmiasta. Ostatnio nawet powstał oddział partnerski w słynnym Sea Towers. Nasz klient od 2014.

Powrót