Serwis

Silco Sp.z o.o. Sp.k., wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Kadry i Płace Plus, Faktury, Handel, Kasa/Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe, Serwis

Silco oferuje między innymi produkty bliskie naszej dziedzinie – zasilanie awaryjne UPS. Na rynku od 1996, na Optimie od 2009, a w pięknym, nowym budynku od 2013 roku. Wtedy też wdrożyliśmy rozwiązanie oparte na powiązaniu Optimy z kolektorem danych – potrzeba podyktowana była koniecznością usprawnienia pracy w dużym magazynie.

Narzędzia Sp. z o.o., wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Analizy, Business Intelligence, CRM, Handel, Kasa/Bank, Księga Handlowa Plus, Płace, Serwis, Środki Trwałe, e-Pracownik, iBard24

Firma prowadzona od 1994 roku przez Państwa Kisielewskich. W ofercie firmy znajdują się profesjonalne narzędzia oraz serwis i szkolenia. Wszystko oczywiście w oparciu o Comarch ERP Optima.

ALLTYRES Radosław Weber, wdrożenie Comarch Optima Gdańsk, moduły: Handel Plus

U pana Radka zaopatrzyć można się w opony letnie, zimowe, całoroczne, małe, duże, ale zawsze okrągłe. W ich sprzedaży wspomaga go Optima w chmurze od 2013 roku.

Powrót