Wdrożenia Comarch Optima Rumia

Prezentujemy poniżej kilku naszych klientów z Rumi

CARLSSON DREWNO SP. Z O.O., wdrożenie Comarch Optima Rumia, moduły: Handel Plus, Kasa/Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe

Firma Carlsson Drewno zajmuje się sprowadzaniem i sprzedażą wysokiej jakości drewna ze Szwecji. Współpracę zaczęliśmy w 2012 roku, kiedy to zostaliśmy poleceni przez panią księgową, z którą mieliśmy już wcześniej przyjemność współpracować w innej firmie. Po kilku szkoleniach współpracujemy głównie zdalnie chociaż miło wspominamy wizyty w Sławutówku, gdzie znajduje się siedziba firmy.

P.P.U „Metalpol” Zbigniew Kazub Ryszard Peta Sp.j., wdrożenie Comarch Optima Rumia, moduły: Faktury, Kasa/Bank

Firma, której nazwę kojarzy wiele mieszkańców Gdyni, Rumi, Redy, Władysławowa oraz gmin Kosakowo, Wejherowo i Żukowo, gdyż na tym terenie firma świadczy usługi wywozu opadów. Nasz klient od 2009 roku.

Sierzbud S.C. Kazimierz Sierzputowski, Agnieszka Nynca, wdrożenie Comarch Optima Rumia, moduły: Analizy, Faktury, Handel, Kasa/Bank, Księga Handlowa, Środki Trwałe

Sierzbud firma developerska działająca w branży budownictwa mieszkaniowego.

PHU ‚SIERZPOL’ KAZIMIERZ SIERZPUTOWSKI, wdrożenie Comarch Optima Rumia, moduły: Faktury, Kasa/Bank, Księga Podatkowa

Sierzpol to doświadczonym deweloperem działający od wielu lat na trójmiejskim rynku budowlanym. Z racji powiązań z firmą Sierzpol naturalną koleją rzeczy było wdrożenie tego samego oprogramowania od tego samego partnera. Dziękujemy za lojalność i zaufanie.

Powrót

Wdrażamy systemy informatyczne na terenie całego województwa pomorskiego. Sprawdź nasze wszystkie referencje.