Pakiety dla nowo powstałych Firm

W pakiecie taniej! Dla nowo powstałych firm, które działają na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy. mamy specjalną ofertę! Promocja obowiązuje przy pierwszym zakupie oprogramowania enova365. Koniecznie poinformuj naszego handlowca o chęci skorzystania z promocji, a zaoszczędzisz do 40% wartości licencji!

Kontakt

Pakiety dla Biur Rachunkowych

Jeżeli jesteś właścicielem biura rachunkowego możesz skorzystać z jednego z pakietów promocyjnych enova365 (enova). Zyskasz nawet 49% rabatu. Z oferty mogą skorzystać Biura Rachunkowe, które świadczą usługi z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg i/lub outsourcingu kadr i płac w znaczeniu rachuby płac.

Pakiet dla Fundacji

Z promocji mogą skorzystać podmioty, które są fundacją lub stowarzyszeniem.

Procent za banner

Klient, który umieści na swojej stronie internetowej banner promocyjny otrzyma dodatkowy rabat do 10% na oprogramowanie enova365 (enova)! Przyznanie rabatu odbywa się po weryfikacji strony internetowej Klienta oraz dostarczonych danych o liczbie unikalnych użytkowników odwiedzających witrynę w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wysokość rabatu określana jest na podstawie jakości merytorycznej strony, jej grupy docelowej oraz proponowanego miejsca zamieszczenia banneru. Otrzymany rabat może sumować się z innymi, do których Klient ma prawo! Klient decydujący się na przystąpienie do promocji proszony jest o przekazanie podpisanego „Zobowiązania publikacji banneru enova365”. Warunkiem korzystania z promocji jest eksponowanie banneru przez kolejne 12 miesięcy.

Pobierz banner
Zobowiązanie publikacji banneru

W platynie dodatki w cenie

Klient, który posiada w ramach jednej instalacji wszystkie moduły w wersji platynowej, może bezpłatnie rozszerzyć instalację o dowolne moduły dodatkowe.