Zmiana sposobu logowania Comarch ERP iFaktury24!

Opublikowane 2015-12-09  o 11:39

Pragniemy poinformować, że 10 grudnia b.r. nastąpi zmiana sposobu logowania się do systemu Comarch ERP iFaktury24.

Comarch ERP iFaktury24 dołączają do grona usług Comarch, do których logować się można przy pomocy jednego hasła przy pomocy technologii SSO (single sign-on – pojedyncze logowanie).

Od jutra okno logowania do Comarch ERP iFaktury24 wyglądać będzie jak znane niektórym z Państwa logowanie Comarch Cloud.

Jak będzie wyglądać pierwsze nowe logowanie?

Jeśli jesteście Państwo użytkownikami wyłącznie systemu Comarch ERP iFaktury24, w oknie logowania należy podać adres e-mail oraz hasło, które dotąd umożliwiało korzystanie z systemu.

Jeśli zaś oprócz Comarch ERP iFaktury24 korzystacie Państwo również z innych systemów w Chmurze Comarch (np. iBard24), to wówczas tylko podczas pierwszego logowania konieczne będzie podanie dwóch haseł. Jako pierwsze pojawi się okno, w którym należy zalogować się do konta w Comarch Cloud, następnie pojawi się okno, gdzie należy podać dane dostępowe, przy pomocy, których dotychczas odbywało się logowanie do Comarch ERP iFaktury24, przez co zostanie potwierdzona zgodność konta. Przy każdym kolejnym logowaniu do systemu właściwym dostępem będzie login i hasło używane podczas korzystania z usług Comarch Cloud.

W razie jakichkolwiek pytań konsultanci Comarch służą pomocą pod numerem telefonu +48 12 681 4300 w.2 lub +48 12 684 9001 w.2 oraz mailowo ifaktury24@comarch.pl.