Promocja dla nowo powstałych firm

Dla osób, które założyły firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy i poszukują systemu informatycznego w przystępnej cenie, dedykowana jest specjalna promocja na start. Oferujemy 10% upustu na zakup systemu Comarch ERP Optima, który zwiększy Twoją konkurencyjność i elastycznie dopasuje się do Twoich potrzeb. Promocja przeznaczona jest dla firm, które zarejestrowały swoją działalność w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy i po raz pierwszy kupują oprogramowania Comarch ERP Optima. Kontaktując się z handlowcem koniecznie poinformuj go o chęci skorzystania z promocji!

Kontakt

Pakiety promocyjne

Pakiety Comarch ERP Optima serii START to kompleksowe rozwiązania do zarządzania dla małych firm. Dzięki możliwości rozszerzenia pakietu o dodatkowe moduły Comarch ERP Optima, Twoje oprogramowanie może ewoluować i rosnąć razem z firmą. Pakiet może być zakupiony przez firmę tylko jeden raz, jako pierwszy zakup oprogramowania Comarch ERP Optima i nie łączy się z innymi promocjami. Nasz handlowiec przy tworzeniu indywidualnej oferty dla Ciebie zawsze uwzględnia możliwość zakupu oprogramowania w pakiecie, co daje Ci nawet 45 % oszczędności.

Cennik

Pakiety promocyjne dla biur rachunkowych

Pakiety dla biur rachunkowych z serii Comarch ERP Optima Doradca Podatkowy są skierowane do firm, które zajmują się obsługą księgową i kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Comarch ERP Optima wspomaga codzienną pracę biura rachunkowego, sprzedaż usług, planowanie prac oraz rozliczanie pracowników. Wśród pakietów promocyjnych, każde biuro znajdzie właściwy dla siebie – najpopularniejszy pakiet Doradca Podatkowy Plus najczęściej wybierany jest przez osoby rozpoczynające działalność i stanowi kompletny i niedrogi zestaw modułów potrzebny do kompleksowej obsługi klientów.

Cennik BR

Promocja dla Biur Rachunkowych

Promocja skierowana jest dla biur rachunkowych korzystających już z Comarch ERP Optima dla Biur Rachunkowych i polega na rekomendacji programu Comarch ERP Optima swoim klientom. Korzyść jest podwójna! Po pierwsze: elektroniczna wymiana dokumentów między biurem a Twoim klientem. Po drugie: pieniądze! Za każde skuteczne polecenie zyskasz 10% wartości pierwszego zakupu licencji na oprogramowanie, a Twój Klient otrzyma za darmo szkolenie pozwalające rozpocząć pracę z Comarch ERP Optima.

Jak to działa:
1. Polecasz Comarch ERP Optima Klientowi.
2. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i otrzymujesz mailowe powiedzenie zgłoszenia.
3. Klient kupuje Comarch ERP Optima.
4. Otrzymujesz prowizję a Twój Klient szkolenie „Sprzedaż i obsługa magazynu w programie Comarch ERP Optima”.

W praktyce nie musisz o tym pamiętać – nasz handlowiec załatwi za Ciebie wszystkie formalności i przejmie obowiązki związane z procesem prezentacji i sprzedaży oprogramowania dla Klienta.

Formularz zgłoszeniowy

Dla użytkowników Comarch Klasyka

Oferta migracyjna przygotowana jest w trosce o harmonijny rozwój biznesowy klientów pracujących na DOSowym rozwiązaniu Comarch ERP Klasyka. Mają oni prawo do bardzo atrakcyjnych rabatów cenowych na zakup systemów Comarch działających w środowisku Windows. To szansa na unowocześnienie firmy i oszczędność nawet do 40% kosztów nowego oprogramowania. Nasz handlowiec przygotuje dla Ciebie ofertę po analizie twoich potrzeb.