Navo Inventment Sp. z o.o.

Firma Navo Inventment Sp. z o.o. jest jedną ze spółek córek firmy Navimor Intenational Itd.. Spółka jest odpowiedzialna za Hotel Gdańsk. Inspiracją dla tej inwestycji był zabytkowy budynek spichlerza, który zapoczątkował wygląd pięknych wnętrz. Hotel położony jest przy Starówce Gdańska. To położenie sprawia, że stanowi on idealną bazę dla ludzi biznesu oraz tych, którzy pragną mieć wszystkie ważne zabytki i rozrywki w zasięgu krótkiego spaceru. Wyjątkową atrakcję stanowi również nasz własny mini browar restauracyjny, warzący 3 gatunki wyśmienitego piwa – jedyny taki w Polsce Północnej.
Specyfika naszej branży wymaga od nas stosowania specjalistycznego oprogramowania dedykowanego hotelom. Natomiast w kwestiach księgowych korzystamy
z systemu Comarch Optima. Posiadamy moduły Kasa Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Faktury, Środki Trwałe, Kadry i Płace Plus oraz CRM. Wybraliśmy Comarch Optimę ze względu na jej ciągłe aktualizacje, dostosowanie do zmieniających się przepisów oraz łatwość użycia.
Wdrożenie systemu wiązało się w naszym przypadku z koniecznością integracji
z systemem dedykowanym. Początkowo był to system ReHot, następnie Fidelio. Przy obu integracjach nieocenioną pomocą była wiedza i profesjonalizm firmy XLE Sp. z o.o. (w czasie wdrożenie XLE Malewski&Pilachowski s.c.). Jesteśmy doskonałym przykładem na to, iż wybór odpowiedniej firmy wdrażającej system jest niezwykle istotny ponieważ nigdy nie wiadomo jakie zmiany mogą mieć w firmie miejsce. Na firmie XLE możemy polegać i polecamy ją każdemu przedsiębiorcy szukającemu solidnego partnera na długie lata.

navo

 

Teresa Zając

Navo Inventment Sp. z o.o.

 

Zobacz pozostałe referencje