Usługi w zakresie asysty ERP

Asysta systemów Comarch ERP Optima, enova365 (enova), Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP XL oraz Optimed24 polega na pomocy w eksploatowaniu, utrzymywaniu, modyfikowaniu i rozwoju oprogramowania w Twojej firmie. Mamy świetny Help-Desk i kompetentnych pracowników technicznych, udzielających wsparcia w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób – osobiście, zdalnie, telefonicznie – ale zawsze szybko i skutecznie. Oferujemy pomoc w zakresie:

  • telefonicznej i mailowej pomocy typu Help-Desk przez dedykowanych pracowników technicznych,
  • instalację aktualizacji programu,
  • instalacje programu oraz jego konfiguracje na dodatkowych stanowiskach,
  • konsultacje dotyczące rozwoju, modernizacji infrastruktury informatycznej oraz teleinformatycznej służącej poprawnemu funkcjonowaniu systemów ERP,
  • konfigurację wydruków oraz raportów  programu,
  • realizacja procedur backupu oraz procedur awaryjnych baz danych systemów ERP.

„Profesjonalna obsługa, elastyczne rozwiązania, szybka reakcja na zgłaszane zagadnienia, możliwość podpisania umowy stałej obsługi serwisowej i realizowania jej zarówno zdalnie jak i stacjonarnie. Znajomość procesów księgowych i biznesowych znacznie wykraczająca poza spotykane dotychczas standardy wśród firm wdrożeniowych.”

– INPRO S.A.

Szkolenia

Szkolenia i warsztaty prowadzone przez pracowników XLE Sp. z o.o. są efektem zarówno naszych doświadczeń w dziedzinie wdrażania systemów klasy ERP, jak i wieloletniej współpracy z firmami z wielu branż. Na zamówienie zainteresowanych firm realizujemy szkolenia z zakresu zastosowania systemu do zarządzania do m.in. prowadzenia uproszczonej i pełnej księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, zarządzania relacjami z klientem, gospodarki magazynowej oraz badania i raportowania wyników firmy.Pracownicy naszej firmy stale obserwują trendy na rynku, zmiany w przepisach oraz rozwój oprogramowania o nowe usprawniające pracę funkcjonalności. Treści szkoleń są na bieżąco uzupełniane o wyniki tych obserwacji oraz o sugestie rozwoju oprogramowania o rozwiązania i dodatki funkcjonalne spełniające wymagania i realizujące potrzeby specyficznych branż i działalności.

Prowadzimy konsultacje indywidualne oraz szkolenia grupowe w siedzibie klienta jak i naszym biurze. Swoją ofertę kierujemy do firm z całej Polski dzięki innowacyjnym rozwiązaniom umożliwiającym szkolenia on-line w czasie rzeczywistym. Na życzenie Klienta możemy zarejestrować takie szkolenie i przekazać nagranie z niego. Skuteczność naszych szkoleń potwierdzają liczne referencje i opnie Klientów.

„Wyzwaniem w naszym przypadku było przeszkolenie pracowników w oddziałach. XLE Sp.z o.o. zaproponowała doskonałe rozwiązanie w postaci szkoleń on-line. Użytkownicy systemu otrzymali prosty w obsłudze dostęp do szkolenia, widzieli i słyszeli przekazywaną treść oraz mieli możliwość zadawania pytań. Rozwiązanie to pozwoliło oszczędzić dużo czasu i usprawniło pracę wszystkich oddziałów.”

– Skład Węgla Jolanta Nowak

 „Konsultanci z firmy XLE Sp. z o.o. wspierają nas swoją szeroką wiedzą z zakresu informatyki, księgowości, systemu Comarch ERP Optima, a także Comarch ERP XL dzięki czemu z powodzeniem możemy obsługiwać duże podmioty korzystające z tego oprogramowania. Pracownicy firmy XLE Sp.z o.o. odwiedzają nas na cyklicznych spotkaniach i konsultacjach dzięki czemu znają nasze potrzeby i nurtujące nas problemy. Z tą wiedzą są w stanie wskazać odpowiednie rozwiązania informatyczne, które przyśpieszają i usprawniają naszą pracę, pozwalając tym samym na ciągłe powiększanie grona klientów.”

– Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.