Comarch ERP Optima on line

Rozwiązanie dedykowane jest nowoczesnym i mobilnym przedsiębiorcom, którzy chcą mieć dostęp do najważniejszych danych oraz informacji niezależnie od miejsca pobytu i pory dnia. Comarch ERP Optima w modelu usługowym świetnie sprawdza się również w pracy biur rachunkowych i ich klientów. Najważniejszymi zaletami modelu jest możliwość pracy z klientem biura na jednej bazie mimo różnych lokalizacji.

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym

Comarch eSklep24

Nie musisz być informatykiem aby rozpocząć sprzedaż w Internecie – wystarczy skorzystać z odpowiednich narzędzi. Comarch ERP e-Sklep to profesjonalny, a zarazem intuicyjny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu możesz w pełni prowadzić handel w sieci.

Zamów Comarch ERP e-Sklep

iBard24

iBard24 to wydzielona specjalnie dla Twojej Firmy przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której możesz bezpiecznie przechowywać swoje dane. Sprawdzona przez tysiące Klientów usługa uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych, a automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą, czy tez komputerów i smartfonów pracowników, zapewni Ci spokój i gwarancję odzyskania plików w sytuacji awaryjnej.

Comarch ERP XT

Z Comarch ERP XT (dawiej iFaktury24) możesz prowadzić całą swoją firmę również poza biurem. Nieważne, co masz pod ręką: komputer, laptop, tablet czy telefon, Comarch ERP XT jest zawsze w pogotowiu.

Comarch ERP XT – program dla firm

MedNote

Comarch MedNote – nowoczesne rozwiązanie dla Indywidualnych Praktyk Lekarskich, przeznaczony do prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. Program ułatwiający codzienną pracę i pozwalający na oszczędność czasu. Praca z aplikacją przypomina wypełnianie dokumentacji medycznej lub edytowanie tekstu. Użytkowanie Comarch medNote nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy ani dodatkowych szkoleń – rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie pracy użytkownika – nie wymaga przełączania się między dziesiątkami okien, czy zakładek.

Comarch medNote


Pobierz aplikację Comarch Optima SaaS