Jak to działa ?

Wykorzystujemy Internet, oferując swym Klientom zdalną pomoc skracając tym samym czas reakcji na zgłoszenie.

Nasz konsultant, korzystając ze specjalnego programu Team Viewer, może uzyskać zdalny dostęp do Państwa komputera za pośrednictwem Internetu. Pracuje on wtedy tak jakby był przy nim bezpośrednio obecny. Na obydwu komputerach wyświetlany jest dokładnie ten sam obraz więc działania serwisanta są widoczne na Państwa monitorze. Ma on dostęp do Państwa folderów, może instalować aplikacje, kopiować pliki itp.. Te czynności mogą być wykonywane wyłącznie za Państwa wiedzą i zgodą. Przed rozpoczęciem pierwszego połączenia kontaktujemy się z Klientem w celu uzgodnienia numeru ID.

1996 rok

XLE Sp. z o.o. to firma z historią sięgającą 1996 roku. Od początku naszą pasją były zintegrowane systemy informatyczne służące do zarządzania przedsiębiorstwem .

2006–2011

W latach 2006–2011 istnieliśmy pod nazwą: XLE Malewski&Pilachowski s.c. Od lipca 2011 roku zmieniliśmy formę prawną i staliśmy się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością – od tej pory pod nazwą XLE Sp. z o.o.

2014

Staliśmy się Autoryzowanym Partnerem Sonety – producenta dedykowanego oprogramowania ERP dla biznesu - enova365

2017

Rośniemy - w październiku przenieśliśmy się do nowej siedziby

2018

Rozwijamy się szybko. Z naszymi usługami wychodzimy poza trójmiasto.

2019

Otwieramy nowe możliwości firmom ulokowanym przy trasie Gdynia – Łódź. Choć Gdynia, Sopot, Gdańsk są nam wciąż bliskie, nie zatrzymujemy się. Nasza droga prowadzi przez m.in. Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Warszawę, aż po Łódź.

2020

Przyszłość należy do nas

Referencje

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.