BIURO RACHUNKOWE DUO S.C.

Biuro Rachunkowe DUO w Tczewie świadczy pełny zakres usług księgowych kadrowych
i płacowych dla wszystkich podmiotów (osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, organizacji, spółek osobowych i kapitałowych). Biuro prowadzą wykwalifikowani specjaliści z dziedziny rachunkowości, doradztwa podatkowego i finansowego z długoletnim praktycznym stażem związanym z prowadzeniem działów rachunkowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i spółek akcyjnych.
Posiadamy oprogramowania Comarch ERP Optima od około półtora roku. Użytkujemy moduły: Biuro Rachunkowe, Kasa/Bank, Księga Handlowa, Faktury, CRM, Księga Podatkowa, Kadry
i Płace, Środki Trwałe oraz Pulpit Menadżera.
Decyzję o wdrożeniu systemu Comarch ERP Optima podjęliśmy z powodu pozytywnych opinii na jego temat. Prezentacja systemu przez firmę XLE Sp. z o.o. potwierdziła te opinie.
System Comarch ERP Optima to bardzo dobre, nowoczesne narządzie do prowadzenia biura rachunkowego. Jego interfejs jest miły i intuicyjny. Funkcje Biura Rachunkowego (seryjny wydruk deklaracji lub ich wysyłka do e-deklaracji) znacznie przyśpiesza naszą pracę. Bardzo ważne z punktu widzenia naszej pracy jest zgodność systemu z przepisami, co zapewnia nam Comarch Asysta.
Oprogramowanie Comarch ERP Optima zakupiliśmy w firmie XLE Sp. z o.o. z Gdyni, która to przeprowadziła wdrożenie tego systemu. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy firmę XLE Sp. z o.o..

 

Andżelika Bieniek

Biuro Rachunkowe DUO s.c.

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.