GA-LEX SP. Z O.O.

Firma zajmuje się analizą potrzeb firm, które starają się poważnie traktować problem przeterminowanych należności i przywiązują dużą wagę do tworzenia mechanizmów ograniczających ryzyko ich powstawania. Nierzetelni kontrahenci, „pułapki” zawarte w przygotowanych przez partnerów handlowych umowach lub zmieniające się przepisy, wymagają zachowania szczególnej ostrożności w podejmowanych działaniach. Firma nasza zajmuje się rozwiązywaniem tego typu problemów. Prowadzimy również działania zwiększające skuteczność windykacji należności. Gwarancją jakości naszych usług jest uzyskany przez naszą firmę certyfikat ISO 9001: 2000.

Od ponad 6 lat jesteśmy użytkownikiem programu CDN Optima. Początkowo posiadaliśmy moduł Faktury i Kasa/Bank. CDN Optima sprawdził się jako czytelny i prosty w obsłudze program do wystawiania faktur VAT, z możliwością modyfikacji wydruku faktury według własnego, określonego przez firmę wzoru (wydruk dostosowany do papieru firmowego). Moduł Kasa/Bank daje możliwość importu wyciągów bankowych z systemu „on-line” naszego banku oraz łatwe rozliczenie należności i zobowiązań firmy, a także kontrolę nad stanem rozrachunków.

Jednym z głównych powodów wyboru programu CDN Optima była jednak możliwość wygenerowania zestawień niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszej firmy, dzięki możliwości eksportu danych do programy MS Excel. Na podstawie danych zgromadzonych w Optimie sporządzane są raporty niezbędne w funkcjonowaniu oraz zarządzaniu naszą firmą. CDN Optima w prosty sposób daje możliwość przesłania wydruków w formie elektronicznej (pliki w formacie PDF).

Z Firmą XLE Malewski&Pilachowski s.c. (poprzednio M.A.D. Studio Piotr Malewski) współpracujemy od początku istnienia naszej firmy. XLE jako firma wdrażająca system CDN Optima dała się poznać jako fachowy i profesjonalny partner Comarch, udzielający szybkiej i kompetentnej pomocy.

Jarosław Kułakowski

Ga-lex Sp. z o.o.

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.