INTER FREIGHT SP. Z O.O.

Firma Inter Freight Sp. z o.o. powstała w 2002r jako agencja żeglugowa reprezentująca zagranicznych armatorów na terenie Polski. Firma oferuje szeroki wachlarz specjalistycznych lądowych i morskich rozwiązań transportowych dla handlu zagranicznego. Do zakresu naszych usług należy planowanie i realizacja rozwiązań logistycznych; lądowych i morskich, organizacja transportu w kontenerach po konkurencyjnych stawkach armatorskich, czarterowanie tonażu oraz pełną obsługę dokumentacyjną i finansową czarteru.
Niezwykle ważną rzeczą okazał się wybór oprogramowania, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Zdecydowaliśmy się na program Comarch ERP Optima. Posiadamy moduły: Comarch Optima Płace i Kadry, Faktury, Środki Trwałe, Księga Handlowa Plus.
Wdrożeniem systemu zajęła się firma XLE Sp. z o.o., która gwarantuje metody w najwyższym stopniu innowacyjne i postępowe. Co ważne, nie stoi w miejscu, a rozwija się z duchem czasu. Warto wspomnieć o funkcjonalności programu Comarch ERP Optima. Do zalet z pewnością dodać można jego wszechstronność.
Rzetelność firmy XLE Sp. z o.o. jest bez zarzutu. Dzięki temu każdy kontrahent firmy może liczyć na precyzyjne odpowiedzi na wszystkie pytania. Klient potrzebujący dodatkowych informacji może bez obaw zwrócić się o konieczne doradztwo. Dużym ułatwieniem była pomoc dotycząca eksploatacji produktu, chętnie udzielana przez pracowników.

Lucyna Glińska

Inter Freight Sp. z o.o.

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.