SPORTPOLAND.COM SP. Z O.O.

Sportpoland.com to multibrandowy sklep sportowy. W ofercie posiadamy sprzęt do ponad 20 dyscyplin sportowych. Otwierając sklep internetowy z początkiem 2014r. stanęliśmy przed kwestią wyboru nowoczesnego programu informatycznego, wspomagającego zarządzanie firmą oraz internetową sprzedaż.
Zdecydowaliśmy się razem z firmą XLE Sp. z o.o. na wdrożenie systemu Comarch ERP Optima, a dokładniej modułów Handel, CRM, Księga Handlowa Plus i e-Sklep, które pozwoliły na znaczne usprawnienie naszej pracy na obszarze handlowym. Zawarte
w programie rozwiązania przyspieszyły procesy związane z realizacją zamówień, rozliczaniem płatności oraz obsługą stanów magazynowych min. poprzez łatwe przekształcanie zamówień ze sklepu internetowego w faktury i dokumenty WZ, a następnie szybkie rozliczane ich
z zaciąganymi wyciągami bankowymi. Cenimy fakt, iż system jest zintegrowany co pozwala na szybkie i sprawne księgowanie dokumentów pochodzących z modułu handlowego. Baza towarów jest wspólna dla sprzedaży bezpośredniej jak i internetowej co oszczędza nasz czas przez jednokrotne uzupełnianie oferty naszej firmy, która jest spójna i kompletna.
Jeśli chodzi o współpracę z firmą XLE Sp.z o.o., to jest ona warta pochwalenia. Pracownicy XLE wykazali się nie tylko wiedzą i rzetelnością, ale i szybkim czasem reakcji na nasze pytania i potrzeby.

Jan Żółtkowski

sportpoland.com sp. z o.o.

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.