VGL GROUP SP. Z O.O.

Jesteśmy czołowym polskim operatorem logistycznym. Od 2000 roku w branży TSL budujemy nowoczesną firmę na solidnych fundamentach doświadczenia. Zatrudniamy ponad 300 pracowników w piętnastu oddziałach w Polsce i za granicą. Generujemy obroty na poziomie 300 mln zł rocznie, pozostając przy tym partnerem dla małych przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji.
Na oprogramowaniu Comarch ERP Optima pracujemy od 2011 roku. Skromna początkowo instalacja rozrosła się do modułów: Faktury, Kasa/Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe, Kadry i Płace Plus oraz BI Plus. Firma XLE Sp. z o.o., która została nam polecona jako ekspert ds. wdrożeń Comarch ERP Optimy, wspomogła nas bardzo w integracji systemu księgowego z kilkoma naszymi systemami branżowymi. Pracownicy XLE Sp. z o.o. przeszkolili pracowników z obsługi systemu i udzielili licznych wskazówek jak zoptymalizować pracę na nim. Specjalnie na nasze potrzeby został napisany program do automatycznej windykacji pobierający dane z Comarch ERP Optima (zanim ta funkcjonalność pojawiła się w module CRM Plus).
Dzięki wdrożeniu Comarch ERP Optimy w naszej firmie praca w dziale księgowości przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Moduł Analiz BI daje im możliwość analizy działalności firmy pod wieloma kontami. Daje to możliwość odpowiedniego zarządzania firmą i planowania działań proaktywnych.
Współpracując z XLE Sp. z o.o. można oczekiwać kompleksowego doradztwa. Oferowana przez firmę pomoc przy utrzymaniu systemu jest nie do przecenienia, szczególnie w przypadku unikalnych rozwiązań. VGL Group Sp. z o. o. rekomenduje firmę XLE Sp. z o.o. jako wartego polecenia partnera biznesowego.

Michał Sztolpa

VGL Group Sp. z o.o.

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.