Szkolenia – jak nie my, to kto

Po co?

Masz wdrożony system informatyczny, lecz nie do końca działa tak, jak oczekiwałeś? Może użytkownicy systemu nie do końca wykorzystują wszystkie jego funkcjonalności? Może liczyłeś na to, że pracownicy opanują system Wam dedykowany szybciej? Ale – przecież nie mówią, że nie wiedzą, tylko że system jest do niczego? A może masz nowych pracowników? Jeszcze się zastanawiasz po co?
Należyte przygotowanie kadr do zmian do podstawa i tak samo w przypadku nowego narzędzia, jakim jest dedykowany system informatyczny ERP. 

Jako wdrażający systemy informatyczne ERP dla różnych branż, kontaktujący się z kadrami rozmaitych firm, stwierdzamy – szkolenia są istotne i my możemy je zrealizować.

Nasze szkolenie zapewni przyśpieszenie wdrożenia nowego systemu automatyzacji procesów w Twojej firmie, a tym samym – pełne bezzwłoczne wykorzystanie możliwości nowego systemu i poprawę wydajności pracy.

Jak wygląda nasze szkolenie?

Proponujemy szkolenia przeprowadzane warsztatowo – z wykorzystaniem dobranych ćwiczeń (wziętych z „życia”) z uwzględnieniem ich potrzeb. Analizę przedszkoleniową przeprowadzamy po Twoim zgłoszeniu.
l

Zgłoszenie

Formularz (nazwa firmy, kontaktowe dane, liczba osób do szkolenia, zidentyfikowane problemy?/system ERP, z którego korzysta firma)

i

Informacja zwrotna od nas

Propozycja zakresu, terminu szkolenia, ceny

Zatwierdzenie oferty lub uwagi

Realizacja szkolenia w siedzibie XLE (Gdynia).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

7 + 1 =

Referencje

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z naszej partnerskiej firmy Neofin.