Szkolenia – jak nie my, to kto

Szkolenie po wdrożeniu systemu informatycznego – po co?

Masz wdrożony system informatyczny, lecz nie do końca działa tak, jak oczekiwałeś? Może użytkownicy systemu nie do końca wykorzystują wszystkie jego funkcjonalności? Może liczyłeś na to, że pracownicy opanują system Wam dedykowany szybciej? Ale – przecież nie mówią, że nie wiedzą, tylko że system jest do niczego? A może masz nowych pracowników? Jeszcze się zastanawiasz po co?
Należyte przygotowanie kadr do zmian do podstawa i tak samo w przypadku nowego narzędzia, jakim jest dedykowany system informatyczny ERP. 

Jako wdrażający systemy informatyczne ERP dla różnych branż, kontaktujący się z kadrami rozmaitych firm, stwierdzamy – szkolenia są istotne i my możemy je zrealizować.

Nasze szkolenie zapewni przyśpieszenie wdrożenia nowego systemu automatyzacji procesów w Twojej firmie, a tym samym – pełne bezzwłoczne wykorzystanie możliwości nowego systemu i poprawę wydajności pracy.

Jak wygląda nasze szkolenie?

Proponujemy szkolenia przeprowadzane warsztatowo – z wykorzystaniem dobranych ćwiczeń (wziętych z „życia”) z uwzględnieniem ich potrzeb. Analizę przedszkoleniową przeprowadzamy po Twoim zgłoszeniu.
l

Zgłoszenie

Formularz (nazwa firmy, kontaktowe dane, liczba osób do szkolenia, zidentyfikowane problemy?/system ERP, z którego korzysta firma)

i

Informacja zwrotna od nas

Propozycja zakresu, terminu szkolenia, ceny

Zatwierdzenie oferty lub uwagi

Realizacja szkolenia w siedzibie XLE (Gdynia).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

8 + 4 =

1996 rok

XLE Sp. z o.o. to firma z historią sięgającą 1996 roku. Od początku naszą pasją były zintegrowane systemy informatyczne służące do zarządzania przedsiębiorstwem .

2006–2011

W latach 2006–2011 istnieliśmy pod nazwą: XLE Malewski&Pilachowski s.c. Od lipca 2011 roku zmieniliśmy formę prawną i staliśmy się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością – od tej pory pod nazwą XLE Sp. z o.o.

2014

Staliśmy się Autoryzowanym Partnerem Sonety – producenta dedykowanego oprogramowania ERP dla biznesu - enova365

2017

Rośniemy - w październiku przenieśliśmy się do nowej siedziby

2018

Rozwijamy się szybko. Z naszymi usługami wychodzimy poza trójmiasto.

2019

Otwieramy nowe możliwości firmom ulokowanym przy trasie Gdynia – Łódź. Choć Gdynia, Sopot, Gdańsk są nam wciąż bliskie, nie zatrzymujemy się. Nasza droga prowadzi przez m.in. Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Warszawę, aż po Łódź.

2020

Przyszłość należy do nas

Referencje

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.