fbpx

We wdrażaniu ERP specjalizujemy się od początku naszej historii

Kiedy inne firmy rozpalały ogień krzemieniem, my śmiało wyjmowaliśmy z kieszeni zapalniczkę! Choć do maratończyków nam daleko, zawsze chcemy być krok do przodu. I od wielu lat nam się to udaje!

Pokazujemy naszym Klientom, że systemy informatyczne nie muszą być takie straszne i skomplikowane jak je malują. Ba! Mogą nam znacznie ułatwić pracę i zautomatyzować wiele czynności.

Hmm, a właściwie dlaczego masz wybrać właśnie nas? Dobre pytanie. Niczym najlepsi kelnerzy, podamy Ci na tacy gotowe rozwiązania. Mało tego! Zaktualizujemy wszystko tak, by było dopasowane właśnie do potrzeb Twojej firmy. Zawsze wykraczamy poza utarte ścieżki, bo właśnie tam znajdujemy to, co inspiruje, ułatwia życie i zmniejsza koszty. Co poza tym? Czy codziennością jest dla Ciebie, że już przy pierwszym kontakcie z firmą, czyli wchodząc na stronę internetową, masz dostęp do szczegółowego cennika? Z nami nie kupujesz kota w worku! Lubimy jasne zasady, Ty też, prawda?

To jak, gotowy na potężny zastrzyk pozytywnych zmian w organizacji Twojej firmy?

1996 rok

XLE Sp. z o.o. to firma z historią sięgającą 1996 roku. Od początku naszą pasją były zintegrowane systemy informatyczne służące do zarządzania przedsiębiorstwem .

2006–2011

W latach 2006–2011 istnieliśmy pod nazwą: XLE Malewski&Pilachowski s.c. Od lipca 2011 roku zmieniliśmy formę prawną i staliśmy się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością – od tej pory pod nazwą XLE Sp. z o.o.

2014

Staliśmy się Autoryzowanym Partnerem Sonety – producenta dedykowanego oprogramowania ERP dla biznesu - enova365

2017

Rośniemy - w październiku przenieśliśmy się do nowej siedziby

2018

Rozwijamy się szybko. Z naszymi usługami wychodzimy poza trójmiasto.

2019

Otwieramy nowe możliwości firmom ulokowanym przy trasie Gdynia – Łódź. Choć Gdynia, Sopot, Gdańsk są nam wciąż bliskie, nie zatrzymujemy się. Nasza droga prowadzi przez m.in. Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Warszawę, aż po Łódź.

2020

Przyszłość należy do nas

Referencje

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.