fbpx

enova365

Dlaczego enova 365?

enova365 to doskonały system do standaryzacji
i automatyzacji procesów biznesowych

Chcesz wdrożyć oprogramowanie enova ?

Oto jak procedujemy po Twoim zgłoszeniu:

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365 – co oznacza, że jesteśmy wykwalifikowanym ekspertem, który świadczy usługi sprzedaży i wdrożenia systemu enova365. To właśnie z nami powinieneś się skontaktować, jeśli chcesz wdrożyć system ERP u siebie w firmie.

Wdrożenie oprogramowania enova365 poprzedzone jest naszą dogłębną analizą Twoich potrzeb / potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Z analizy wynika zakres umowy wdrożeniowej, czyli jakie moduły oprogramowania enova365 będziemy wdrażać dla Twojej firmy.

Ponadto ustalamy, jakie dodatkowe dedykowane funkcjonalności do wybranych modułów mamy zaprogramować.

Wdrażamy. Skutecznie.

Po wdrożeniu nie zostajesz sam na sam z systemem – w ramach wdrożenia przekazujemy użytkownikom systemu niezbędną wiedzę, byś w pełni mógł korzystać z jego dobrodziejstw.

Są jeszcze nasze usługi serwisowe, które realizujemy po Twoim zgłoszeniu.

Przyjmujemy pochwały, referencje i cieszymy się z udanej współpracy.

Dlaczego enova

Program enova365 to unikatowy system ERP

Multi możliwości enova 365

Standardowa funkcjonalność systemu może być dowolnie rozbudowana o różnego rodzaju dodatki, dopasowując tym samym program do nawet najbardziej specyficznych dla danej branży lub organizacji potrzeb. W miarę rozwoju przedsiębiorstwa aplikację można rozbudowywać o kolejne stanowiska, moduły czy warianty.

Rosnące wymagania wobec systemu nie determinują już potrzeby jego zmiany – enova365 (enova) to inwestycja na wiele lat niezależnie od rosnącego zatrudnienia, profilu działalności firmy, zmian na rynku czy w przepisach.

enova 365 to jedyny w Polsce system multiinterfejsowy.

Użytkownik może wybrać jeden ze sposobów korzystania z systemu: okienkowy (aplikacja zainstalowana na komputerze), przeglądarkowy (dostęp do systemu poprzez przeglądarkę internetową), dotykowy (wkrótce również komórkowy), mając pewność, że pracuje na tym samym systemie, korzystając z tej samej bazy danych.

Pobierz demo

Przetestuj program enova365 za darmo.

Aplikacja w wersji demo posiada wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności.

Zalety i możliwości oprogramowania enova :

Firma w początkowej fazie rozwoju może zakupić system w jednym z trzech wariantów kolorystycznych (enova w wersji srebrnej, złotej lub platynowej), które odwzorowują zakres funkcjonalny modułów, a z czasem podnieść wersję do wyższej bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych.

enova365 to doskonały system do standaryzacji i automatyzacji procesów biznesowych i wspierania procedur w firmie. Łączy prostotę obsługi z ogromem możliwości konfiguracji oraz implementacji rozwiązań będących odpowiedzią na indywidualną specyfikę firmy, w której funkcjonuje. Wspiera nowoczesne metody zarządzania, pozwala planować podejmowane działania oraz dokonywać bieżących analiz.

Aby zapoznać się z ofertą i cennikiem licencji enova365, skontaktuj się z nami. 

W przypadku zainteresowania leasingiem na zakup oprogramowania enova365, proponujemy naszym Klientom korzystną ofertę we współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym – sprawdź koniecznie!

PAKIETY DLA NOWYCH FIRM

W pakiecie taniej! Dla nowo powstałych firm, które działają na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy. mamy specjalną ofertę! Promocja obowiązuje przy pierwszym zakupie oprogramowania enova365. Koniecznie poinformuj naszego handlowca o chęci skorzystania z promocji, a zaoszczędzisz do 40% wartości licencji!

PAKIET DLA FUNDACJI
Z promocji mogą skorzystać podmioty, które są fundacją lub stowarzyszeniem.
PROCENT ZA BANNER
Klient, który umieści na swojej stronie internetowej banner promocyjny otrzyma dodatkowy rabat do 10% na oprogramowanie enova365 (enova)! Przyznanie rabatu odbywa się po weryfikacji strony internetowej Klienta oraz dostarczonych danych o liczbie unikalnych użytkowników odwiedzających witrynę w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wysokość rabatu określana jest na podstawie jakości merytorycznej strony, jej grupy docelowej oraz proponowanego miejsca zamieszczenia banneru. Otrzymany rabat może sumować się z innymi, do których Klient ma prawo! Klient decydujący się na przystąpienie do promocji proszony jest o przekazanie podpisanego „Zobowiązania publikacji banneru enova365”. Warunkiem korzystania z promocji jest eksponowanie banneru przez kolejne 12 miesięcy.

Pobierz banner
Zobowiązanie publikacji banneru

W PLATYNIE DODATKI W CENIE
Klient, który posiada w ramach jednej instalacji wszystkie moduły w wersji platynowej, może bezpłatnie rozszerzyć instalację o dowolne moduły dodatkowe.

Kompleksowy system ERP w chmurze, czyli enova 365 w wersji mobilnej

Miej zawsze rękę na pulsie twojego biznesu! Pracuj w dowolnym czasie i miej dostęp do wszystkich danych z dowolnego miejsca! Dzięki enova365 w wersji mobilnej możesz na bieżąco:
 

 • kontrolować wyniki sprzedażowe,
 • otrzymywać informacje o zamówieniach,
 • reagować na zapytania zespołu,
 • zarządzać wszystkimi zadaniami w zespole,
 • kontrolować wydatki.

Które obszary Twojego biznesu chcesz wzmocnić?

Sprawdź poniżej, jakie są dostępne rozwiązania enova 365
oraz

BI – Business Intelligence – zbiera dla Ciebie dane, które masz ulokowane w enova365, pozwalając tym samym na wiarygodną i szybką analizę np. sprzedaży, kosztów, stanów magazynowych, czy efektywności pracowników. Planowanie i podejmowanie decyzji stają się o wiele łatwiejsze! W kilku kliknięciach otrzymasz raport z wybranego obszaru działalności w dowolnej formie: wskaźnika, tabeli czy wykresu.

Możesz się dzielić! Wskaźniki i raporty wygenerowane z BI możesz udostępniać innym członkom Twojej firmy i wspólnie określać kierunki rozwoju.

Nowość! Teraz dostępny jest również „Panel BI”, gdzie można zamieszczać raporty. Panel możesz dostosować do swoich potrzeb.

Nasz szef śledzi wykresy każdego dnia i lubimy bieżące informacje o progresie

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Business Intelligence”  w pdf

ANALIZY BI

 

Obszar enova 365 „Handel i Magazyn” zapewnia kompleksową informację na temat transakcji firmowych i kontrahentów w jednym miejscu oraz automatyzację procesów handlowych. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw prowadzących działalność:

 • handlową (zarówno hurtową, jak i detaliczną)
 • usługową
 • produkcyjną
 • budowlaną
 • oferującą stale lub cykliczne usługi

w tym za pośrednictwem sklepu internetowego (z modułem enova365 „esklep konektor”).

Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, rozwiązanie enova365 Handel i Magazyn stanowi kompletne narzędzie do obsługi firmy w zakresie:

 • tworzenia i wydruku dokumentów sprzedażowych (w tym faktur z mechanizmem podzielonej płatności – split payment), handlowych, magazynowych, obsługi wielu magazynów,
 • tworzenia rozbudowanych kartotek z indywidualnymi cechami i załącznikami,
 • tworzenia indywidualnych cenników kontrahentów, progów rabatowych, przecen okresowych,
 • przechowywania informacji o kontrahentach, bankach, urzędach,
 • wymiany dokumentów z kontrahentami (moduł enova365 „EDI”)

Moduł Handel jest w pełni zintegrowany z Ewidencją Środków Pieniężnych, uzupełniającą moduły handlowe w ramach rozliczeń z kontrahentami, jak również z Ewidencją Dokumentów i rejestrem VAT.

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Handel i magazyn” 

Czy chcesz jeszcze bardziej usprawnić komunikację z Twoimi kontrahentami, gdziekolwiek jesteś?

enova 365 oferuje innowacyjne rozwiązanie – dodatek do modułu Handel i Magazyn – „Pulpit Klienta”, dzięki któremu wymiana informacji i dokumentów z Twoimi klientami i dostawcami będzie możliwa zdalnie, za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Twoja działalność obejmuje produkcję? Możesz uwzględnić to w swoim systemie informatycznym wdrażając moduł enova365 Produkcja
Tutaj masz dostępne funkcje usprawniające zarządzanie zmianą cyklu produkcji, przeliczaniem kosztów i czasu produkcji dla określonego zlecenia oraz przygotowywanie zamówień dla dostawców.

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Produkcja” 

Zobacz, jak proste może być zarządzanie zamówieniem

 

 

Obszar enova 365 Sprzedaż i CRM to narzędzie dopasowane do mobilnej pracy Handlowców.

W jednym miejscu zgromadzone są dane pozwalające na skuteczną organizację pracy – rejestrację danych o kontrahentach, zaplanowanych działaniach związanych z kontrahentami. Moduł umożliwia definiowanie własnych typów aktywności, projektów, kampanii CRM, dzięki czemu dowolnie można dostosować wygląd i zachowanie systemu do indywidualnych wymagań firmy. Co więcej, dostęp do dokumentów, danych dotyczących klientów, jest możliwy z urządzeń mobilnych – Handlowiec ma do nich dostęp w podróży, czy podczas spotkań biznesowych poza siedzibą firmy.

Moduł został wyposażony w funkcje, które wykraczają poza standardowe możliwości aplikacji tego typu:

 • Ewidencja kontaktu z Klientem enova365 – pozwala na tworzenie raportów dotyczących historii kontaktów z konkretnym Kontrahentem. Oprogramowanie zawiera gotowe wzorce, które możesz modyfikować według potrzeb Twojej Firmy.

 • Pulpit kontrahenta – możesz dać dostęp do zamówień swoim Klientom. Dzięki temu będą mogli sprawdzić swoją historię zamówień oraz pobierać faktury.

 • Obsługa lejka sprzedażowego enova365 – przeanalizuje lejek sprzedażowy za Ciebie. Dzięki temu łatwiej będziesz podejmować decyzje, dostosujesz komunikat do konkretnej grupy klientów. Będziesz mieć pewność, z jakiego źródła firma pozyskuje najwięcej Klientów.

 • Integracja z kalendarzem Google – dzięki czemu zautomatyzujesz wymianę info z wizyt handlowych, poszczególnych etapów spotkań z klientem, między swoim kalendarzem Google a bazą systemu.

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Sprzedaż i CRM” 

Nowość! enova365 oferuje teraz dodatek „Przedstawiciel Handlowy” – to aplikacja, która obsługuje procesy sprzedażowe, zapewnia mobilny dostęp do informacji o planowanych wizytach, usprawnia zarządzanie danymi dotyczącymi poszczególnych kontaktów z klientami – a wszystko w integracji z mapami i kalendarzem Google.

Obszar enova365 „Procesy” to podstawa we wszystkich obszarach Twojej firmy, jeśli chcesz uporządkować i usprawnić obieg dokumentów oraz zarządzanie zadaniami między pracownikami, działami, filiami. Takie narzędzie powinno funkcjonować w każdym przedsiębiorstwie – dużym, średnim i małym – niezależnie od branży.

Zarządzanie procesami – Moduł enova365 WORKFLOW 

Wiele czynności, które masz Ty i Twoi pracownicy do wykonania staje się uporządkowana, co więcej – już nie musisz powtarzać co pół roku, że jest zadanie do wykonania – system informuje o terminach, angażowane są także osoby zatwierdzające poszczególne etapy. Oszczędzasz czas, nerwy, papier, minimalizujesz ryzyko popełnienia błędu i opóźnień przez uczestników zadań na różnym poziomie – w każdym dziale – od najniższego szczebla po kadrę zarządczą.

Organizacyjna płynność z systemem enova 365

Odzwierciedla procedury zachodzące w organizacji. W jednym miejscu agreguje informacje z różnych działów w firmie.
Po wykonaniu czynności przez pracownika, system automatycznie przekazuje zadanie w procesie do kolejnej osoby odpowiedzialnej za jego wykonanie.
Dzięki pełnej integracji Workflow z innymi modułami enova365, korzystasz z zarządzania procesowego we wszystkich obszarach, które masz w systemie. Narzędzie intuicyjnie organizuje oraz automatyzuje procesy i czynności w firmie. Prowadzi użytkownika „za rękę” przez czynności zdefiniowane w procesie. Bardzo przydatna funkcjonalność między innymi przy obsłudze kadrowej w firmie, gdzie np. pracownik ma dokładnie wskazane, jak właściwie złożyć wniosek urlopowy.

Moduł enova365 Workflow

Odzwierciedla procedury zachodzące w organizacji. W jednym miejscu agreguje informacje z różnych działów w firmie.
Po wykonaniu czynności przez pracownika, system automatycznie przekazuje zadanie w procesie do kolejnej osoby odpowiedzialnej za jego wykonanie.

Zarządzanie procesami – enova 365 DMS (Document Management System)

czyli po naszemu – system zarządzania dokumentami – to narzędzie, które usprawnia obieg dokumentów
w firmie, między pracownikami, działami, oddziałami.

e-obieg dokumentów dla biznesu

Cyfrowy obieg dokumentów dzięki enova365 DMS oznacza możliwość: 

 • gromadzenia dokumentów,
 • wyszukiwania i udostępniania dokumentów, 
 • wglądu do dokumentów, 
 • porządkowania, ewidencjonowania dokumentów,
 • równoległej pracy na tym samym dokumencie,

w sposób szybki, zdalny, a do tego prosty.

Funkcjonalność modułu enova365 DMS

enova365 DMS to zestaw narzędzi o charakterze ewidencyjnym, który wspiera przechowywanie, porządkowanie dokumentów w rejestrach (przychodzące/ wewnętrzne/ wychodzące) oraz ewidencjonowanie zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt, a także przypisywanie ich do spraw, działów merytorycznych czy też elementów w strukturze organizacyjnej. Posiada opcje ułatwiające wprowadzanie danych do systemu, w tym funkcjonalność OCR (Optical Character Recognition) – służącą do rozpoznawania znaków oraz całych tekstów z plików graficznych oraz plików PDF – dzięki temu możliwe jest szybkie wyszukiwanie wg treści.

Oszczędności z DMS

Po wdrożeniu modułu DMS zlikwidujesz segregatory i stosy papierów, zaczniesz oszczędzać materiały drukarskie oraz energię pracowników, a przede wszystkim zyskasz czas na zajmowanie się rozwojem biznesu. Widzisz wciąż dokumenty na biurkach, a w szafach segregatory już się nie mieszczą? Zastanawiasz się, gdzie wcisnąć dodatkowy regał? Nie trać – napij się kawy, wyobraź sobie, jak piękny jest cyfrowy ład w firmie i zgłoś się do nas!

DMS może być wspierany przez moduł Workflow w kwestii definiowania i realizacji ustalonych procesów w obszarze przetwarzania dokumentów, którym podlegają dokumenty DMS

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Procesy”  w pdf

Oprogramowanie enova 365 Finanse i Księgowość automatyzuje powtarzalne czynności księgowania, windykacyjne, umożliwia sprawne rozliczenia podatkowe oraz wysyłkę eDeklaracji, a co bardzo istotne – jest na bieżąco aktualizowana pod względem zmian w przepisach. Twój dział księgowości ma zapewnioną wnikliwą i sprawną analizę sfery finansowo-księgowej firmy poprzez dedykowane w tym celu moduły:

 • Księga Podatkowa – narzędzie do obsługi księgowości uproszczonej
 • Księga Handlowa – narzędzie do obsługi księgowości w oparciu o plan kont
 • Księga Inwentarzowa – narzędzie do prowadzenia ewidencji środków trwałych firmy
 • Webservices – funkcja umożliwiająca dostęp do danych o stanie konta bankowego bez logowania się do systemu bankowego.

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Finanse i księgowość”  w pdf

Zobacz, jak enova365 usprawnia współpracę z działem księgowości

Obszar kadrowo-płacowy ujęty w systemie enova365 obfituje w największą liczbę modułów. Podstawowy moduł można rozbudować o funkcje, które są dopasowane do konkretnych odbiorców. Informacje dotyczące Twoich pracowników będą uporządkowane, łatwo wyszukiwane, generowanie deklaracji i raportów zautomatyzowane. W efekcie – mniej błędów, mniej papieru, więcej czasu i zadowolenie pracowników.

Działy kadrowe w swej codziennej pracy mają zapewnione kompleksowe wsparcie dzięki mnogości dedykowanych modułów, poza bazowymi, które wspierają zarządzanie danymi o pracownikach oraz naliczanie wypłat:

 • Delegacje Służbowe

 • Pracownicy Eksportowi

 • 4Trans (Tachoscan)

 • Zarządzanie odzieżą roboczą

 • Import/Eksport RCP

 • Zbiorcza edycja czasu pracy

 • Deklaracje ZUS / PIT / PFRON

 • Szkolenia

 • Ochrona danych osobowych

System enova ma też rozwiązania do rozliczeń PPK – Pracownicze Plany Kapitałowe oraz do prowadzenia e-teczek pracowniczych (elektroniczna dokumentacja pracownicza).

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Kadry Płace i HR”  w pdf

Doskonałym dodatkiem, który usprawni zarządzanie zasobami ludzkimi w Twojej firmie, jest „Samoobsługa Pracownicza”. Narzędziem operują wszyscy pracownicy w firmie, co usprawnia składanie wniosków i ich zatwierdzanie – z możliwością wykorzystania urządzeń mobilnych! Dostęp do swoich danych pracowniczych mają w każdej chwili, a ich dane są w pełni bezpieczne.

Zobacz, jak z systemem enova 365 możesz zarządzać rekrutacją pracowników do Twojej firmy

Zapewne funkcjonuje w Twojej firmie jakaś metoda zarządzania projektami, masz odpowiednie osoby do zarządzania budżetem, organizację przebiegu zadań, nadzór nad realizacją zleceń. A może chcesz włączyć te procesy do systemu i usprawnić pracę Twoich kierowników projektu, czy project managerów, zyskać na integracji danych? Obszar enova 365 „Projekty i Usługi” dostarczy Ci takie właśnie funkcjonalności, zautomatyzuje czynności związane z budżetowaniem, harmonogramem zadań, raportowaniem.

Przeczytaj praktyczne informacje na temat obszaru „Projekty i Usługi”  w pdf

enova365 – rozwijasz firmę? – to elastyczny system, który dopasujemy do Twoich potrzeb

Szukasz obsługi kadrowo-płacowej lub księgowości?

Skorzystaj z oferty naszej partnerskiej firmy