Własne rozwiązania ERP

XLE_DMS

Polityka czystego biurka, to mrzonki? My wiemy, że to realne!

Wyobraź sobie biuro bez papieru i dziesiątek segregatorów. Zeskanuj dokument i uruchom XLE_DMS, program łączący moduły DMS i Workflow enova365, poprowadzi Cię on krok po kroku do miejsca, w którym dokument powinien się znaleźć. Od tej chwili będziesz mieć go zawsze w zasięgu wzroku!

XLE_DMS uprości zarządzanie dokumentacją w Twojej firmie. Kopiowanie, drukowanie przejdą do historii. Możesz zrezygnować z dostaw papieru i tonerów.

Zacznij planować nowe inwestycje!

XLE_CTI

Kontakt z klientem, to podstawa biznesu. My łączymy systemy!

XLE_CTI to dodatek pozwalający na integrację centrali telefonicznej Call-ex firmy Datera z systemem ERP enova365.

Dodatek, który bardzo szybko stanie się niezbędny w Twojej pracy. Zastąpi dziesiątki karteczek i ginące długopisy. System podpowie Ci, z którym klientem rozmawiasz. Już w trakcie rozmowy możesz przygotować ofertę lub odnaleźć dokument, o którym rozmawiacie. Notatkę łatwo przerobisz na zlecenie dla innego pracownika. XLE_CTI zapamięta nie tylko kontakt, ale i Waszą rozmowę, przypomni o oddzwonieniu pokazując jednocześnie historię konwersacji.

Słyszysz? Dzwoni nowy klient. XLE_CTI ma już jego numer telefonu, reszta zależy od Ciebie.

1996 rok

XLE Sp. z o.o. to firma z historią sięgającą 1996 roku. Od początku naszą pasją były zintegrowane systemy informatyczne służące do zarządzania przedsiębiorstwem .

2006–2011

W latach 2006–2011 istnieliśmy pod nazwą: XLE Malewski&Pilachowski s.c. Od lipca 2011 roku zmieniliśmy formę prawną i staliśmy się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością – od tej pory pod nazwą XLE Sp. z o.o.

2014

Staliśmy się Autoryzowanym Partnerem Sonety – producenta dedykowanego oprogramowania ERP dla biznesu - enova365

2017

Rośniemy - w październiku przenieśliśmy się do nowej siedziby

2018

Rozwijamy się szybko. Z naszymi usługami wychodzimy poza trójmiasto.

2019

Otwieramy nowe możliwości firmom ulokowanym przy trasie Gdynia – Łódź. Choć Gdynia, Sopot, Gdańsk są nam wciąż bliskie, nie zatrzymujemy się. Nasza droga prowadzi przez m.in. Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Warszawę, aż po Łódź.

2020

Przyszłość należy do nas

Referencje

Masz pytania, wątpliwości?

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz biura rachunkowego?

Zatrudnij cały gotowy dział księgowy oraz kadrowo płacowy! Skorzystaj z usług naszej partnerskiej firmy Neofin.